Nar Montessori İzmit Fiyat Listesi 2023

Nar Montessori İzmit fiyat listesi 2023 ülkemizde farklı bir eğitim modeli olarak son dönemlerde ilgi çeke Montessori eğitimi, elbette İzmit ve çevresindeki velilerin de en çok merak ettiği ve çocuklarının daha iyi koşullarda eğitim alabilmelerini istedikleri için bu okullara yönlendirdikleri bilinmektedir. Bu nedenle de öğrencilerin, sadece okulda eğitim değil diğer sosyal faaliyetlere de aktif bir şekilde katılabilmelerine olanak sağlamaktadır. Bu eğitim modeli günümüzde özellikle de diğer dünya devletlerinde sıklıkla kullanılmaya devam edilmektedir. Bu eğitim modelini örnek alan Nar Montessori okulu da yine öğrenciler için modern ve üst düzeyde eğitim hizmeti verebilen bir okul olmayı amaçlıyor. Bu hedef uğruna da yine 2023 yılı itibariyle de öğrenci kabullerine devam ediyor. Peki ama 2023 yılı için güncel fiyatları ve daha önceki kayıtlı öğrenciler için ne gibi fiyatlar bekliyor?

Nar Montessori Okulları Ne İşe Yarar?

Nar Montessori İzmit fiyat listesi 2023 öncesinde bilinmesi gereken noktalardan bir tanesi elbette Montessori eğitim modelinin ne işe yaradığını bilmektir. Ana hedef olarak Montessori’nin herhangi bir dış destek olmadan öğrencinin kendi içindekini dışarıya çıkarabilmesi ve bu sayede kendi kendini keşfetmesi sürecine denilir. Yalnızca akademik değil, bu süre zarfında duygusal, sosyal ve çeşitli aktiviteye yönelik yollarda da gelişmesini sağlar. Çocukların henüz anaokulu çağındayken dahi yaratıcı düşünmesini sağlamak ve bu sayede daha bilinçli bireyler yetiştirmeyi sağlamaktır.

Montessori Çok mu Pahalı?

Nar Montessori İzmit fiyat listesi 2023 fiyatlarının açıklanmasını ardından akıllara fiyatların çok pahalı olup olmadığı soruları gelmektedir. Bu noktada elbette daha önce duyulmamış bir eğitim sistemi için direkt olarak bu paraların ödenmesi ilk etapta mantıksız geliyor olabilir. Ancak uzman eğitim kadrosu ve gerekli bilgilerin öğrencilere aktif bir şekilde aktarılması ile birlikte ödenecek olan paranın katkıda bulunması sağlanır. Bu nedenle öğrencilerin eğitimlerinde geride kalmamaları ve daha iyi bir şekilde gelişebilmeleri için verilecek hiçbir ücret pahalı olmayacaktır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Sevgi Tomurcukları Anaokulu

İzmit Nar Montessori Fiyatları

Nar Montessori İzmit fiyat listesi 2023 yılında da merak edilen konulardan bir tanesi olarak ön plana çıkıyor. Bu noktada ilkokul, lise ve farklı programlarda eğitim veren nar Montessori için henüz belirlenmiş bir öğretim programı ücreti olmasa da bu noktada hem diğer okulların yapmış olduğu zamlar hem de geçtiğimiz sene için belirlenmiş ücretler göz önünde bulunduğunda ortalama ücretlerin şu şekilde olması bekleniyor;

  • İlkokul-Ortaokul-Lise 95.683 TL + KDV
  • Fen ve Teknoloji Lisesi 100.467 TL + KDV
  • IGCSE programı (9. Sınıf) 109.374 TL + KDV
  • IGCSE Programı (10. Sınıf) 109.374 TL + KDV
  • IB Diploma Programı (12. Sınıf) 109.374 TL + KDV
  • IB Diploma Programı (12. Sınıf) 109.374 TL + KDV
Yorum yapın