Mektebim Okulları Kocaeli Fiyat Listesi 2023

Son dönemlerde gerek sınavlarda gerekse de spor alanlarında çıkarmış olduğu son derece başarılı öğrencileri ile dikkat çekmekte olan Mektebim Okulları Kocaeli fiyat listesi 2023 için yeni ve güncel olan listelerini yayınlama kararı aldı. Ülkemizde yeni açılan özel okullar arasında yer alan Mektebim bu noktada gerek YKS gerekse de LGS gibi ülkemizin en önemli sınavlarında derece yapabilecek kalitedeki yetiştirdiği öğrencileri ile dikkat çekiyordu. Elbette bu başarı daimi ve sürekli olarak artan bir başarı olarak kalınca da veliler bu noktada öğrencilerini Mektebim Koleji öğrencisi yapmak için sıraya girdiler. Durum bu şekilde olunca da fiyatlarının ne şekilde olduğu konusu akıllara gelen ve merak konusu halini alan bir soru olarak kaldı. Özel okullar bilindiği üzere her sene öğrencilerin daha uygun bir şekilde eğitim almasını amaçlarken aynı zamanda da diğer taraftan çalışanlardan tutun da öğretmenlere kadar herkesin maaşlarına gelen zamları göz önünde bulundurarak bir kazanç ortamı da oluşturmak isterler. Durum bu şekilde olunca da ister istemez her senenin başında okullara özellikle yeni kayıt olacak olan öğrenciler için farklı tutarlarda zam yapılmaktadır. Mektebim Okulları için bu sene bazında herhangi bir sınırlama olmadığı için farklı tutarlarda zamlar yapılması muhtemel olarak bekleniyor.

2023 Yılında Mektebim Koleji Fiyatları Nasıl Olacak?

2023 yılında pek çok şeye zam geldiğini biliyoruz. Durum bu şekilde olunca da elbette özel okullara da zam geleceği kesin bir dille bilinen gerçekler arasında yer alıyor. Peki ama hem öğrencileri mağdur etmemek hem de bu noktada kendi ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilmek için ücretlerinde ne gibi bir değişiklik yapıldı;

  • Mektebim okul fiyat, 2023 yılında 17.000 TL – 40.000 TL aralığındadır. Mektebim okul fiyatları, Anaokulu için 17.000 TL – 40.000 TL aralığındadır.
  • Mektebim okul fiyatları 2023 , İlkokul için 30.000 – 60.000 TL aralığındadır.
  • Mektebim okul fiyatları 2023 , Ortaokul için 30.000 – 70.000 TL aralığındadır.
  • Mektebim okul fiyatları 2023 , Liseler için 35.500 – 80.000 TL aralığındadır.
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;  Simya Koleji Kocaeli Lisesi

Anaokulundan tutun da lise son sınıfa kadar eğitim verebilme imkanı sunan Mektebim Okulları için belirtilen fiyatlar tamamen yeni kayıt olmak isteyen öğrenciler için belirtilen fiyatlardır. Bu nedenle de herhangi bir şekilde aktif olarak okullarda okuyor olan öğrencilerin ödeyeceği ücret daha az ve farklıdır.

Mektebim Koleji Bursluluk Sınavları

Mektebim Okulları Kocaeli fiyat listesi 2023 yılı için yayınlandıktan sonra çoğu veli ve öğrenci bursluluk sınavlarına yönelmektedir. Bursluluk sınavları ile birlikte başarı elde eden öğrenciler okumadan önce belirli bir tutarda indirim kazanmakta ve bu indirim oranında da yine aynı şekilde ödemeleri gereken ücretlerin bir kısmından feragat etmektedirler. Burs kazanan öğrenciler aynı zamanda okulun farklı noktalarında da ayrıcalık kazanmaktadır.

Yorum yapın